Kurs Canva dla Twojej Marki 2.0

Spraw, aby Twoja marka wyglądała pięknie na mediach społecznościowych!

   Obejrzyj Promo
 

"Pomyślałam sobie "czego też ona może mnie jeszcze nauczyć o Canvie", a potem zrobiłam Twój kurs i okazało się, że nawet nie wiedziałam jak dużo nie wiedziałam. "

-Katarzyna

Wyróżnij się w Sieci

Sprzedawaj Więcej OnlineNie musisz znać obsługi zaawansowanych narzędzi, aby tworzyć ciekawe, wyróżniające Ciebie i spójne z Twoją marką grafiki!

Chcesz wyróżnić się w sieci spośród innych, być rozpoznawalnym i budować swój spójny wizerunek?

Chcesz zbudować markę, która nawet bez wspomnienia Twojego imienia czy nazwy biznesu będzie "krzyczeć", że to Ty stoisz za danym produktem?

Nie masz czasu na nauczenie się skomplikowanego Photoshop'a...?

...lub zatrudnienie profesjonalnego grafika?

A może myślisz, że tworzenie grafik nie jest dla Ciebie?

Jeśli na któreś z powyższych odpowiedziałeś TAK, ten kurs jest dla Ciebie!

Nauczę Cię wszystkiego co potrzebujesz, abyś już zawsze wiedział, jak tworzyć grafiki na bloga, Instagram, Pinterest, Facebooka i każde inne medium online!

Ciekaw wszystkich moich autorskich trików?

Dołącz do kursu. Uwolnij swoją kreatywność!


DOŁĄCZ TERAZ DO PONAD 1000 ZADOWOLONYCH KURSANTÓW.

 


-Joanna M., Grafik Komputerowy

Od lat pracuję z grafiką na potrzeby moich projektów internetowych, a pracując z przedsiębiorcami, wiem co nieco również o Twoim procesie twórczym:

 • nie wiesz jak zacząć tworzyć grafiki na swoje media społecznościowe,
 • uważasz, że nie masz zmysłu artystycznego, więc tworzysz coś, co nie do końca Ci się podoba, ale myślisz, że i tak lepiej nie będzie,
 • Twoje obrazki na media społecznościowe wyglądają trochę jak WordArt na Windowsie 95.
 • odkryłaś/eś właśnie Canvę, używasz różnych szablonów, które nie do końca do siebie pasują, ale nie za bardzo wiesz jak wykorzystać to narzędzie,
 • może nawet pracujesz w Canvie od dawna, ale Twoje grafiki wciąż wyglądają bardzo amatorsko,
 • słysząc o kodach HEX i kolorach marki, masz gęsią skórkę, ponieważ musisz za każdym razem ich szukać w gąszczu swoich plików.
  

"Mnóstwo wskazówek i rad na temat jak mądrze i sprytnie robić oryginalne grafiki. Odtwarzanie grafik z Photoshopa to strzał w dziesiątkę! To jest to co każdy chce wiedzieć jak robić coś za darmo, co wygląda jak milion dolarów! :D"

- Maria


Wyobraź sobie, że Twoi klienci i znajomi z zachwytem pytają Cię o kontakt do Twojego grafika, którym jesteś Ty sam!

 

DZIŚ JEST TO MOŻLIWE!

 

OBUDŹ SWOJEGO WEWNĘTRZNEGO GRAFIKA

Z KURSEM

Większość z kursów dostępnych w sieci, pokazuje tylko co i gdzie kliknąć, aby stworzyć "jakąś" grafikę. Ten kurs, oprócz tego jak coś wykonać, daje Ci solidne podstawy do tego, żeby nauczyć się dlaczego tworzysz taką, a nie inną wizualizację graficzną Twojej marki.

"Masz może dostęp do kursu Canvy od Iwony Gruszki? Jak nie, to w niego zainwestuj. Ja po obejrzeniu jednego filmiku przeniosłam mój "poziom graficzny" od "beznadziejnego" do "jest dla Ciebie nadzieja".

-Anna
 

W TYM KURSIE:

 • Nauczysz się w pełni wykorzystywać program Cana (i kilka innych) do tworzenia grafik.

 • nauczysz się wszystkiego co powinnaś, powinieneś wiedzieć nt. budowania spójnych grafiki używając darmowego programu Canva.

 • dzielę się swoimi najlepszymi trikami, po to by zaoszczędzić Ci czasu i frustracji przy tworzeniu Twoich grafiki.

 • otrzymujesz ode mnie nie tylko wyfiltrowaną najważniejszą wiedzę w pigułce o narzędziach jakie wykorzystuję tworząc wszystkie moje grafiki, ale również wiedzę o podstawowych zasadach budowania grafik, których nauczyłam się pracując z programistami i grafikami przy budowie startupów oraz z mojej pasji do fotografii i estetyki.


PO UKOŃCZENIU KURSU:

 • Ustawisz swoje kolory marki tak, aby zawsze mieć je pod ręką oraz zbudujesz wizualny plan na swoją markę.

 • Będziesz wiedzieć jak wykorzystać dostępne w Canva szablony i elementy, aby dostosować je do swoich potrzeb.

 • Nauczysz się jak dzięki Canvie tworzyć grafiki podobne do tych tworzonych w programach typu Photoshop.

 • Zbudujesz spójne i profesjonalnie wyglądające grafiki na swoje media społecznościowe takie jak Instagram, Facebook np. zdjęcie w tle oraz grafiki do Twoich reklam.

PRZYKŁADY ĆWICZEŃ W CANVA

Zobacz przykładowe ćwiczenia, które wykonujemy w kursie.SUMMER SALE!

 

Po ukończeniu kursu, stworzenie jakiejkolwiek grafiki nie będzie dla Ciebie problemem, niezależnie od tego, czy będzie to grafika na media społecznościowe, reklamę na Facebooku, bloga czy okładka pdf'a.

 STWÓRZ MARKĘ KTÓRA CIĘ WYRÓŻNIA!

KONIEC...

...z brzydkimi, niespójnymi i pstrokatymi grafikami rodem z WordArt Windows95, które sprawiają, że wyglądasz nieprofesjonalnie w sieci!


...ze zdjęciami z banku zdjęć, których używają wszyscy!


...z byciem niewidocznym!

 


NADAL SIĘ WAHASZ? SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O KURSIE INNI KURSANCI:


ZACZNIJ DZISIAJ I SPRAW ABY TWOJA WIZUALNA STRONA MARKI I BIZNESU WYRÓŻNIŁA CIĘ SPOŚRÓD INNYCH.

 
CO JEST W ŚRODKU?
Kurs Canva dla Twojej Marki 2.0 to nowa wersja kultowego już kursu tworzenia grafiki DIY, wykorzystywanego przez właścicieli biznesów, blogerów, pisarzy i wielu innych osób, działających w sieci. Nowa wersja kursu została wzbogacona o kilka dodatkowych bonusów, pomagających w tworzeniu grafik na jeszcze wyższym poziomie niż wcześniej.
Dzielę się w niej swoimi trikami i sposobami na łatwe tworzenie ciekawych grafik, które wyrażą Ciebie.

Dodaję też bonusowo kilka innych narzędzi, uzupełniających możliwości Canva, bez których nie wyobrażam sobie pracy, takiej jak np. narzędzia do usuwania tła czy nadawania kształtów.


 
NIE JEST TO ZWYKŁY KURS, który jedynie pokaże Ci, jak tworzyć zwyczajne grafiki czy jak krok po kroku wykorzystywać elementy dostępne w programie. To przecież widać, nie potrzebujesz do tego kursu.

Ten kurs nauczy Cię zasad postępowania przy projektowaniu, tak, aby tworzenie grafik na Twój Fanpage, Instagram czy Ebook nie było wyzwaniem, a czystą przyjemnością. Poznasz panujące trendy i dowiesz się, jak możesz sam wypracować swój unikalny styl.

Dzięki takiemu podejściu jedyne co Cię będzie ograniczać, to Twoja wyobraźnia, bo wiedzę będziesz już mieć!

22 lekcje wideo w tym 11 lekcji obowiązkowych, tworzących zamknięty cykl nauki o tworzeniu spójnych i profesjonalnych grafik w Canva oraz 11 lekcji z bonusami i ciekawostkami.

Czego uczymy się w kursie? Przede wszystkim tego, jak wykorzystać możliwości Canvy (i kilku innych narzędzi) do tworzenia grafik, tak by charakteryzowały Ciebie, Twoją markę i wyróżniały Cię na tle innych.

Kurs jest dla osób, które nie czują się swobodnie operując w tym programie, dla tych, których graficzne kompozycje przyprawiają o ból głowy oraz dla Tych, którzy chcą wynieść projektowanie w Canva i graficzną prezentację swojej obecności w sieci na wyższy poziom.

Kurs składa się z kilkunastu lekcji i jest tak skonstruowany aby logicznie tworzyć spójną całość:
 • Rozpoczynamy od ustawień i funkcji oraz kilku wskazówek o tym, jak efektywnie zorganizować sobie pracę w programie.
 • Budujemy mniej skomplikowane grafiki, a następnie analizujemy te bardziej złożone i odkrywamy ich tajemnice.
 • Tworzymy swoją tablicę marki aby tworzenie spójnych wizualnie grafik na Twoje media społecznościowe nie było już problemem.
 • Tworzymy wspólnie grafiki a'la Photoshop.
 • Tworzymy zestaw grafiki na różne media społecznościowe, które są spójne wizualnie.
 • Poznasz kilka zasad kompozycji i dopasowywania kolorów.
 • Zdradzam Ci moje, wypracowane przez kilka lat pracy w Canva, sposoby na pracę z tym programem, które nie tylko ułatwią Ci projektowanie, ale sprawią, że je pokochasz.
 • Porozmawiamy też trochę Co z tym LOGO?
 • Analizujemy obecne trendy w grafice. Udowadniam, że Canva radzi sobie z tymi trendami.
 • Mówimy o tym, jak tworzyć pdf-y (ebooki, lead magnet, zeszyty ćwiczeń)
 • A na koniec jako wisienka na torcie - zdradzam w jakich innych programach pracuję, łącząc kilka ich funkcjonalności, aby projektowanie było jeszcze bardziej kreatywne i przyjemne. Zdradzę Ci, gdzie usuwam tło z obrazków oraz jak tworzę tekst w formie koła.
 

Wszystko to, aby upiększyć i wyróżnić Twoją markę w sieci. Zapraszam Cię do udziału w kursie. Dostęp do niego oraz aktualizacje, które dodaję, masz bez ograniczeń.

Twój nauczyciel


Iwona Gruszka
Iwona Gruszka

Witaj w SuPear Akademii. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.

Jestem strategiem biznesu online, marki osobistej i technologii. Uczę ambitnych przedsiębiorców wyjść z cienia, pokonać "strach" przed technologiami, rozpocząć i rozwijać biznes w sieci z wykorzystaniem marki osobistej jako przewagi konkurencyjnej.

Przez ostatnie lata pracowałam online, a swoją pierwszą 5-cio cyfrową sprzedaż wygenerowałam już po 3 miesiącach budowania biznesu online pracując jeszcze na etacie. Dzisiaj cieszę się swoją wolnością wyboru i finansową i chętnie dzielę się tym, co wiem, z Tobą.