Xrw3yeytncylnktidsfa

Canva dla Twojej Marki 2.0

Spraw, aby Twoja marka wyglądała pięknie na mediach społecznościowych!

   Obejrzyj Promo

"Mnóstwo wskazówek i rad na temat jak mądrze i sprytnie robić oryginalne grafiki. Odtwarzanie grafik z photoshopa to strzał w dziesiątkę! To jest to co każdy chce wiedzieć jak robić coś za darmo, co wygląda jak milion dolarów! :D"

- Maria

Większość z kursów dostępnych w sieci, pokazuje tylko co i gdzie kliknąć, aby stworzyć grafikę. Ten kurs, oprócz tego jak coś wykonać, daje Ci solidne podstawy do tego, żeby nauczyć się dlaczego tworzysz taką a nie inną wizualizację graficzną Twojej marki.

"Masz może dostęp do kursu Canvy od Iwony Gruszki? Jak nie, to w niego zainwestuj. Ja po obejrzeniu jednego filmiku przeniosłam mój "poziom graficzny" od "beznadziejnego" do "jest dla Ciebie nadzieja".

-Anna

Nie musisz znać obsługi zaawansowanych narzędzi typu Photoshop, aby tworzyć ciekawe, wyróżniające Ciebie i spójne z Twoją marką grafiki.


Chcesz wyróżnić się w sieci spośród innych, być rozpoznawalnym i budować swój spójny wizerunek.

Chcesz zbudować markę, która nawet bez wspomnienia Twojego imienia czy nazwy biznesu będzie "krzyczeć", że to Ty stoisz za danym produktem.

Ale najbardziej nie chcesz wydawać tysięcy złotych za pracę profesjonalnego grafika lub płacąc za licencję programów typu photoshop, ani poświęcać czasu na naukę skomplikowanego oprogramowania.


Od lat pracuję z grafiką na potrzeby projektów internetowych, a pracując z przedsiębiorcami wiem co nieco również o Twoim procesie twórczym:

 • na swoje media społecznościowe wrzucasz przypadkowe grafiki, które znalazłaś/eś w Internecie,
 • możliwe, że nie wiesz jak zacząć tworzyć jakiekolwiek grafiki na swoje media społecznościowe,
 • jeśli odkryłaś/eś Canvę, masz problem z wykorzystaniem jej potencjału,
 • nawet tworząc grafiki w Canvie nie wydają Ci się one na tyle dobre, aby wyglądały jakby były wykonane przez profesjonalistę,
 • kiedy słyszysz o kodach HEX i kolorach marki, masz gęsią skórkę, ponieważ musisz za każdym razem ich szukać w gąszczu swoich plików.

Wyobraź sobie, że Twoi klienci i znajomi z zachwytem pytają Cię o kontakt do Twojego grafika!


 

W TYM KURSIE:

 • nauczysz się wszystkiego co powinnaś, powinieneś wiedzieć nt. budowania spójnych grafiki używając darmowego programu Canva.

 • dzielę się swoimi najlepszymi trikami, po to by zaoszczędzić Ci czasu i frustracji przy tworzeniu Twoich grafiki.

 • otrzymujesz ode mnie nie tylko wyfiltrowaną najważniejszą wiedzę w pigułce o narzędziach jakie wykorzystuję tworząc wszystkie moje grafiki, ale również wiedzę o podstawowych zasadach budowania grafik, których nauczyłam się pracując z programistami i grafikami przy budowie startupów oraz z mojej pasji do fotografii i estetyki.

PO UKOŃCZENIU KURSU:

 • Ustawisz swoje kolory marki tak, aby zawsze mieć je pod ręką oraz zbudujesz wizualny plan na swoją markę.

 • Będziesz wiedzieć jak wykorzystać dostępne w Canva szablony i elementy aby dostosować je do swoich potrzeb.

 • Nauczysz się jak dzięki Canvie tworzyć grafiki podobne do tych tworzonych w programach typu Photoshop.

 • Zbudujesz spójne i profesjonalnie wyglądające grafiki na swoje media społecznościowe takie jak Instagram, Facebook np. zdjęcie w tle oraz grafiki do Twoich reklam.

DOŁĄCZ DO PONAD 1000 ZADOWOLONYCH KURSANTÓW

NADAL SIĘ WAHASZ? SPRAWDŹ CO MÓWIĄ O KURSIE INNI KURSANCI:ZACZNIJ DZISIAJ I SPRAW ABY TWOJA WIZUALNA STRONA MARKI I BIZNESU WYRÓŻNIŁA CIĘ SPOŚRÓD INNYCH.Niektóre grafiki stworzone przez kursantów:

DOŁĄCZ DO PONAD 1000 ZADOWOLONYCH KURSANTÓW

Twój nauczyciel


Iwona Gruszka
Iwona Gruszka

Jestem strategiem biznesu online, marki osobistej i technologii. Uczę ambitnych przedsiębiorców wyjść z cienia, pokonać "strach" przed technologiami, rozpocząć i rozwijać biznes w sieci z wykorzystaniem marki osobistej jako przewagi konkurencyjnej.

W nowych technologiach zakochałam się dawno temu. Od kilku lat jestem związana ze środowiskiem startupowym. Oficjalnie: absolwentka Grand Valley State University, UEK i UMCS, były Project Manager w korporacji medycznej w USA i założycielka startupu. Postanowiłam jakiś czas temu rzucić studia doktoranckie na UEK i skupić się na budowaniu własnej akademii biznesu online, by, wykorzystując swoje doświadczenie w budowaniu biznesów i marki osobistej oraz nabytą wiedzę, pomagać osobom takim jak Ty osiągać lepsze rezultaty w biznesie.

Witaj w SuPear Akademii. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.