Lwbdpzaqpqc0r65iwlef

Strona Lądowania bez Kodowania

Strony lądowania są jednym z najważniejszych elementów sukcesu Twojego biznesu w sieci. Naucz się je budować bez linijki kodu.

Kiedy ostatni raz zapisałeś się na webinar, pobrałeś jakiś poradnik, przewodnik lub checklistę?

Zgaduję, że w przeciągu ostatnich kilku dni zdarzyło Ci się chociaż raz trafić na stronę, gdzie w zamian za Twój adres email, mogłeś otrzymać coś wartościowego.


Po jakimś czasie otrzymujesz zaproszenie na darmowe wydarzenie, później jeszcze kilka i w końcu lądujesz na kolejnej stronie, tym razem na stronie zakupu kursu, książki czy innego produktu.


STRONY NA KTÓRE TRAFIŁEŚ TO STRONY LĄDOWANIA.


 

Czym jest strona lądowania?

Inaczej landing page / lead generation page - to prosta strona, na którą przekierowujesz ruch z działania promocyjnego. Strona ma za zadanie spełnić jeden cel - pozyskać dla Ciebie adres email w zamian za Twój prezent za zapis, lead magnet, freebik czyli np. pdf, webinar, mini-kurs czy checklistę. Bardzo ważnym elementem strony lądowania jest CTA (Call To Action) czyli informacja o tym, co chcesz, aby odwiedzający zrobił: "Zapisz się na webinar" "pobierz plik" czy "kup teraz" są przykładami CTA czyli zachęceniem do działania.

Strony lądowania są krytycznym elementem w Twoim biznesie online. Pozwalają Ci na budowanie wartościowej listy mailingowej, listy, która jest kręgosłupem Twojej firmy w sieci. Dzięki niej "odfiltrujesz" osoby, które są realnie zainteresowane Twoim biznesem, od tych, którzy przyszli tylko zerknąć.

W tym kursie pokażę Ci jak zbudować stronę lądowania* prosto i bez napisania linijki kodu i jak podłączać Twoje własne domeny, nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś z tym do czynienia.

PRZYKŁAD JEDNEJ Z MOICH NIEZALEŻNYCH STRON LĄDOWANIA

W kursie pokazuję nie tylko jak technicznie zbuodwać stronę lądowania, ale przede wszystkim co pownno się na niej znaleźć i jak wykorzystać jej strukturę, aby wycisnąć ze strony lądowania jak najwięcej dla swojego biznesu w zależności od tego, jaki rodzaj strony lądowania budujesz.

Twój nauczyciel


Iwona Gruszka
Iwona Gruszka

Jestem strategiem biznesu online, marki osobistej i technologii. Uczę ambitnych przedsiębiorców wyjść z cienia, pokonać "strach" przed technologiami, rozpocząć i rozwijać biznes w sieci z wykorzystaniem marki osobistej jako przewagi konkurencyjnej.

W nowych technologiach zakochałam się dawno temu. Od kilku lat jestem związana ze środowiskiem startupowym. Oficjalnie: absolwentka Grand Valley State University, UEK i UMCS, były Project Manager w korporacji medycznej w USA i założycielka startupu. Postanowiłam jakiś czas temu rzucić studia doktoranckie na UEK i skupić się na budowaniu własnej akademii biznesu online, by, wykorzystując swoje doświadczenie w budowaniu biznesów i marki osobistej oraz nabytą wiedzę, pomagać osobom takim jak Ty osiągać lepsze rezultaty w biznesie.

Witaj w SuPear Akademii. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.