4ntpb2ees3gmlthubxse

SuPEAR MAGNES

Ciągle, jak magnesem, przyciągaj rzesze klientów do swojego biznesu

Dopiero zaczynasz budować swoją obecność w sieci i wydaje Ci się niemożliwe zbudowanie listy osób zainteresowanych Twoimi produktami lub usługami?

Może prowadzisz biznes już od jakiegoś czasu, robisz wszystko co możesz, ale klientów nie przybywa?

Nie masz jeszcze produktu online, ale chcesz zbudować kolejkę chętnych gotowych kupić, kiedy tylko Twój produkt będzie gotowy?

Co Ty na to żeby wystrzelić budowanie listy w kosmos?


Możliwe, że:

 • Twoja społeczność jest bardzo mała, albo nawet nie istnieje, a Ty nie wiesz, co możesz zaoferować, aby przyciągnąć więcej osób do siebie i mieć komu sprzedawać swoje produkty i usługi,
 • przerażają Cię narzędzia technologiczne i nie wiesz, czy sobie poradzisz z dostarczeniem Twoich treści do Twoich obserwatorów,
 • boisz się, że nikomu nie spodoba się to, co masz do zaoferowania,
 • nie wiesz czym jest magnes (freebie, prezent za zapis) i jak zabrać się do tworzenia Twojego magnesu,
 • boisz się, że będziesz wyglądać nieprofesjonalnie i ludzie nie wezmą Cię na poważnie,
 • nie wiesz, jak połączyć wszystkie elementy, aby ze sobą współgrały i przynosiły Ci wymierne efekty,
 • nie wiesz, jak wypromować skutecznie swój magnes na klienta.


JEŚLI TAK RZECZYWIŚCIE JEST TO JESTEŚ W DOBRYM MIEJSCU

Może patrzysz na inne osoby, do których może się wydawać, klienci "walą drzwiami i oknami". Może nawet im zazdrościsz i zastanawiasz się, dlaczego, pomimo, że jesteś ekspertem, masz wiedzę, świetne produkty i usługi, z miesiąca na miesiąc musisz się nieźle napracować, aby pozyskać klientów.

NIEUSTANNIE ZASTANAWIASZ SIĘ, CO ROBIĄ INNI, ŻE TAK IM TO WSZYSTKO ŁATWO PRZYCHODZI.

Nie będę Cię oszukiwać.

Skuteczne działanie w sieci nie jest zbiorem przypadkowych działań. Jest strategią działań, które inni podejmują, aby codziennie budować i zwiększać listę osób zainteresowanych ich marką.

Powiedz sobie DOŚĆ. Przestań siedzieć i kombinować, co robisz źle i zacznij działać

Dobra wiadomość jest taka, że jeśli znasz strategię i wszystkie jej elementy to

JUŻ WKRÓTCE SIĄDZIESZ SOBIE PRZED KOMPUTEREM Z ULUBIONYM DRINKIEM W RĘKU OBSERWUJĄC JAK TWOJA LISTA ROŚNIE NA AUTOPILOCIE.

ZAFUNDUJ SOBIE KOREPETYCJE Z BIZNESU ZA NIECO PONAD 100zł ZA LEKCJĘ!


Kurs to 17 lekcji i prawie 5h nagrań!

lub 3 x 199zł (płatność miesięczna)

 

SuPEAR MAGNES to kurs, w którym w 5-ciu modułach, krok po kroku pokazuję Ci, jak stworzyć magnes, który przyciągnie Twojego idealnego klienta. W kursie znajdziesz przede wszystkim ćwiczenia do wykonania w zeszycie ćwiczeń oraz filmy instruktażowe, dzięki którym równo ze mną, tak jakbym prowadziła Cię za rękę, zbudujesz ścieżkę klienta do Twojego biznesu i zautomatyzujesz budowanie swojej listy.


lub 3 x 199zł

MODUŁ 1: Strategia Lead Magnet

 • dowiesz się czym jest strategia Lead Magnet
 • jakie są elementy ścieżki, którą musi przebyć Twój klient, aby z obserwującego stał się kupującym
 • jak skutecznie stworzyć minimalna ścieżkę o największej wartości dla Twojego biznesu

MODUŁ 2: Twój magnes na klientów

 • zrozumiesz czym jest magnes na klientów
 • dowiesz się jak stworzyć magnes, któremu trudno będzie się Twoim klientom oprzeć
 • poznasz metody skutecznego poznawania potrzeb i rozpoznawania problemów Twoich klientów, które pozwolą Ci na takie dopasowanie treści, że Twój potencjalny klient będzie chciał pracować Tylko z Tobą
 • stworzysz swój magnes, który pod koniec kursu wypromujesz i dostarczysz do dużej ilości osób, którzy z obserwujących staną się klientami płacącymi.

MODUŁ 3: Elementy marki

 • dowiesz się jak wyglądać profesjonalnie online
 • poznasz sekret najsilniejszych marek w sieci i wykorzystasz tę wiedze w budowaniu swojej marki
 • określisz to, jak chcesz się prezentować w sieci

MODUŁ 4: Strona lądowania

 • poznasz elementy skutecznej strony lądowania i jej kluczowej roli w strategii lejka marketingowo-sprzedażowego
 • zbudujesz swoją profesjonalną stronę lądowania i podepniesz do niej domeny, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś
 • podłączysz autoresponder, który będzie wysyłał wiadomości email za Ciebie, kiedy Ty będziesz cieszyć się wolnym czasem.

MODUŁ 5: Jak promować swój magnes

 • poznasz różne sposoby promowania Twojego magnesu
 • poznasz tajniki email marketingu i siłę tzw. follow-up'u
 • dowiesz się czym jest konwersja i jak zoptymalizować elementy swojej ścieżki, aby obniżyć koszt pozyskania klienta.

Najczęściej zadawane pytania


Czy kurs jest dla mnie?
Kurs jest dla każdego, kto chce w jak najkrótszym czasie zrozumieć najszybszą drogę do klientów. Kurs NIE jest dla osób, które nie wiedzą kto jest ich idealnym klientem oraz nigdy wcześniej nie robiły biznesu. Te osoby zapraszam na kurs Biznes To Ty, który jest całościowym intensywnym kursem budowania biznesu w sieci.
Jak długo trwa kurs?
Kurs SuPear Magnes nie ma określonej długości. Zawiera 5 modułów, które każdy kursant przerabia we własnym tempie, takim, który pasuje do jego stylu życia. Można ten kurs zrobić w 5 dni, ale nie powinien zająć więcej niż 3-4 tygodnie dla osoby, która jest początkująca.
Jestem osobą nietechniczną. Czy dam sobie radę?
Oczywiście, że dasz. Ja jestem "wyznawcą" tego, że nowe technologie powinny być dostępne dla każdego. Dlatego stworzyłam swoje kursy i uczę osoby takie jak Ty w prosty i zrozumiały sposób, aby mogły wykorzystać nowoczesne narzędzia do budowania solidnego biznesu bez ograniczeń.
Jak długo mam dostęp do kursu?
Co powiesz na dożywotni dostęp i aktualizacje? Brzmi świetnie prawda? I tak jest. Masz dostęp nieograniczony kiedy i gdzie chcesz.
Czym kurs różni się od innych dostępnych na rynku?
Przede wszystkim jest naszpikowany zadaniami do wykonania. Jak każdy mój kurs, SuPear Magnes jest połączony w logiczny ciąg, który, wykonywany krok po kroku przynosi realne rezultaty i widoczne efekty w postaci wdrożonego zautomatyzowanego systemu, który pomoże Ci pozyskiwać nowych klientów na autopilocie.

lub 3z199

Twój nauczyciel


Iwona Gruszka
Iwona Gruszka

Jestem strategiem biznesu online, marki osobistej i technologii. Uczę ambitnych przedsiębiorców wyjść z cienia, pokonać "strach" przed technologiami, rozpocząć i rozwijać biznes w sieci z wykorzystaniem marki osobistej jako przewagi konkurencyjnej.

W nowych technologiach zakochałam się dawno temu. Od kilku lat jestem związana ze środowiskiem startupowym. Oficjalnie: absolwentka Grand Valley State University, UEK i UMCS, były Project Manager w korporacji medycznej w USA i założycielka startupu. Postanowiłam jakiś czas temu rzucić studia doktoranckie na UEK i skupić się na budowaniu własnej akademii biznesu online, by, wykorzystując swoje doświadczenie w budowaniu biznesów i marki osobistej oraz nabytą wiedzę, pomagać osobom takim jak Ty osiągać lepsze rezultaty w biznesie.

Witaj w SuPear Akademii. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.