6kzhxojoqqmmvlzjbubd

TRIKI NA FACEBOOKU - MINI INSTRUKTAŻE

Zobacz darmowe mini-instruktaże z trikami, które możesz wykorzystać w swoim biznesie


MINI INSTRUKTAŻE - TRIKI to zbiór filmików pokazujących kilka rozwiązań na Facebooku na różnym poziomie. Powstały w odpowiedzi na częste zapytania o funkcjonalności Facebooka, po to abyś mógł je wykorzystać u siebie i wykorzystać to medium do działań w swoim biznesie.

Rozpocznij Teraz!Twój nauczyciel


Iwona Gruszka
Iwona Gruszka

Jestem strategiem biznesu online, marki osobistej i technologii. Pomaga ambitnym przedsiębiorcom wyjść z cienia, pokonać "strach" przed technologiami, rozpocząć i rozwijać biznes w sieci z wykorzystaniem marki osobistej jako przewagi konkurencyjnej.

W nowych technologiach jestem zakochana odkąd pamiętam. Od kilku lat jestem związana ze środowiskiem startupowym. Oficjalnie: absolwentka Grand Valley State University, UEK i UMCS, były project manager w korporacji medycznej w USA i założycielka startupu. Postanowiłam jakiś czas temu rzucić studia doktoranckie na UEK i skupić się na budowaniu własnej akademii, by, wykorzystując swoje doświadczenie w budowaniu biznesów i marki osobistej oraz nabytą wiedzę pomagać osobom takim jak Ty osiągać lepsze rezultaty w biznesie.

Witaj w SuPear Akademii. Mam nadzieję, że Ci się tutaj spodoba.